Незабутній відпочинок в Карпатах Яблуниця пропонує: топ 8 речей, якІ потрібно зробити

1. Підкорити один із гірськолижних спусків Яблунецького перевалу.
2. Піднятися на гору Хом’як мальовничою лісовою стежиною, а потім спуститися до Женецького Гуку – одного з найвідоміших водоспадів Карпат. Якщо пощастить, побачите, як гуцули варять сир в одній із колиб біля Хом’яка!
3. Придбати різнобарвний ліжник з геометричним орнаментом, вовняні шкарпетки або глиняне горнятко ручної роботи на сувенірному ярмарку.
4. Взяти участь у святкуванні Маланки 13 грудня – веселому народному святі з переодяганням, ворожбою і щедруванням, смачною кутею, варениками і пирогами.
5. Погодувати косуль або диких кабанів соковитими яблуками у вольєрному господарстві Карпатського НПП (місто Яремча), а потім відпочити не в готелі, а в буковому лісі біля водоспаду Дівочі сльози.
6. Спробувати банош або грибну юшку в яремчанському ресторані-музеї «Гуцульщина», під час будівництва якого не використано жодного цвяха.
7. Пройти стежкою Довбуша – кажуть, десь там сховано золото гуцульського Робін Гуда!
8. Відзначити завершення відпочинку в Карпатах, в Яблуниці, келихом гарного вина або чашкою запашного карпатського чаю біля каміна у власному ресторані вілли «Парламент».

Забронюйте номер для відпочинку в Яблуниці просто зараз, доки ще є вільні місця!

Наші контакти:
Телефони: +38 (050) 739-00-00,
+38 (097) 839-00-00,
+38 (063) 839-00-00,
Viber +38 (067) 676-84-55.
E-mail: villa.parliament@gmail.com

Відпочинок в Яблуниці влітку

Зимовий відпочинок в Яблуниці